Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Co, gdzie, kiedy?

  • 18 lutego 2020
  • 30 września 2020
  • wyświetleń: 19088

Don Vasyl i gwiazdy cygańskiej pieśni wystąpią w PCKulu!

Na koncert "Jedno jest niebo dla Wszystkich" Don Vasyla i gwiazd cygańskiej pieśni PCKul zaprasza 16 listopada o godzinie 18.00.

Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. W nazwie pojawia się "Roma", ponieważ trzon grupy stanowią członkowie legendarnej Romy, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncertami w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii". Z biegiem czasu Don Vasyl odkrył i wypromował utalentowane cygańskie gwiazdy: Dziani, Wasyl Junior, Elza, Patrycja, Carmen, Tobi i wiele innych. Zespół w dalszym ciągu kultywuje tradycje artystyczne Romy.

Bilety w cenie 80,00 zł do nabycia w sekretariacie PCKul oraz na stronie bilety.pckul.pl. Dla emerytów i rencistów bilety po 60,00 zł. Dla grup powyżej 10 osób koszt biletu to 70,00 zł - do nabycia tylko w sekretariacie PCKul.

Wydarzenie zostało przeniesione na listopad z powodu wystąpienia epidemii koronawirusa. Bilety zakupione przed 3 marca zachowują ważność.

ar / pless.pl, źródło: PCKul

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.