• 16 maja 2016
  • wyświetleń: 2970

Reprezentant LK UKS Pszczyna trzeci w wyścigu "Szlakami Jury"

Mateusz Manowski, zawodnik LK UKS Pszczyna Dobre Sklepy Rowerowe, wywalczył trzecie miejsce podczas piątkowego wyścigu kolarskiego.

13 maja rozegrany został XIII Międzynarodowy Etapowy Wyścig Kolarski "Szlakami Jury" upamiętniający dokonania gen. Jerzego Ziętka. Na trasie Postaszowice - Czatachowa "Pustelnia" ścigali się juniorzy i juniorzy młodsi. Właśnie wśród tych pierwszych Mateusz Manowski wykręcił trzecie miejsce. Kolejni zawodnicy z pszczyńskiego klubu uzyskali: 41. miejsce - Bożek Bartosz, 49. miejsce - Białończyk Kamil, 56. miejsce - Ziebura Maciej oraz 58. miejsce - Piechaczek Kacper. Warto dodać, że w kategorii tej wystartowało 70 zawodników.

Z kolei wśród juniorów młodszych spośród pszczynian najlepiej zaprezentował się Michał Wenglorz, który zajął 18. miejsce, a na 48. pozycji uplasowała się Katarzyna Migdoł. W sumie w wyścigu udział wzięło 53 kolarzy.
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "LK UKS Pszczyna" podaj